seysso

Dziś szczoteczki soniczne są bardzo popularne, jednak powstały prawie 30 lat temu. Teraz są udoskonalone i spełniają najwyższe wymagania. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj.

Szczoteczki soniczne pojawiły się w sklepach na początku lat 90- tych zeszłego wieku. Są one wynalazkiem amerykańskiego uczonego Roberta Bocka, który zaprojektował i przedstawił swój pomysł Amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków ( FDA). Uzyskany certyfikat umożliwił wdrożenie masowej produkcji szczoteczek na rynku amerykańskim. Innowacyjność mechanizmu i sposób działania szczoteczek sonicznych, szybko zyskały uznanie szerokiej rzeszy konsumentów,a produkcja na skalę światową ruszyła w niespełna dwa lata później.
Technologia soniczna opiera swoje działanie na połączeniu ruchów wymiatająco – pulsacyjnych o wysokiej amplitudzie i częstotliwości. Technologia opiera się na zjawisku kawitacji. Opisując to w dużym skrócie można opisać to w ten sposób, że w trakcie intensywnych wibracji i drgań, powstają fale dźwiękowe, które z kolei wywołują tworzenie się chmury mikrobąbelków. Ich obecność wspomaga i ułatwia proces usuwania płytki nazębnej i bakterii z powierzchni zębów, oraz z przestrzeni międzyzębowych, niedostępnych dla klasycznych szczoteczek manualnych.

Szczoteczki soniczne zdecydowanie zwiększają efektywność czyszczenia i chronią zęby przed rozwojem próchnicy.
Spośród nowoczesnych modeli szczoteczek sonicznych na szczególną uwagę zasługują szczoteczki SEYSSO. Jest to innowacyjna i profesjonalna szczoteczka wysokiej jakości, o niezwykłym, nowoczesnym desingu, zapewniająca czyszczenie na najwyższym poziomie.

Próchnica i choroby przyzębia rozwijają się w miejscach niedoczyszczonych przy codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka soniczna SEYSSO posiada specjalistyczne, wymienne końcówki, w których zastosowano najwyższej jakości włosie DuPont. Przemyślane wyprofilowanie włókien włosia umożliwia doskonałe dopasowanie się szczoteczki do kształtu czyszczonych zębów. Technologia soniczna wraz z odpowiednio wyprofilowanym włosiem umożliwia wysoce skuteczne usuwanie płytki nazębnej i bakterii nawet z miejsc trudnodostępnych.

szczoteczki soniczne

Szczoteczki soniczne SEYSSO posiadają trzy tryby pracy, o różnych częstotliwościach drgań. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego trybu pracy do konkretnych wymagań i oczekiwań użytkownika. Maksymalna częstotliwość osiąga maksymalny pułap 48 tys. drgań na minutę. Jest to tryb najsilniejszy, przeznaczony do radykalnego i szybkiego czyszczenia jamy ustnej. Tryb 41 tys. drgań dotyczy codziennej pielęgnacji jamy ustnej, a najdelikatniejszy, tryb do 31 tys, drgań na minutę przeznaczony jest dla osób z nadwrażliwością zębów i delikatnymi dziąsłami.

Ponadto szczoteczki soniczne SEYSSO posiadają wbudowany Timer, pozwalający optymalne dokładne i zaplanowane mycie jamy ustnej. Na ogół timer ustawiony jest w cyklu 2 minutowym, co 30 sekund sygnalizując konieczność zmiany punktu mytej powierzchni łuku zębowego. Timer pozwala także na zoptymalizowanie zużycia energii akumulatora zasilającego szczoteczkę. Jednorazowe naładowanie baterii wystarcza na około 6 tygodni pracy urządzenia.

Etui szczoteczki SEYSSO wyposażone jest w system ładujący poprzez kabel USB. Po umieszczeniu szczoteczki w etui wystarczy podłączyć kabel do komputera, lub laptopa i rozpocząć proces ładowania. Innowacyjność, efektywność, wysoka jakość, to podstawowe, choć nie jedyne zalety stosowania szczoteczek sonicznych SEYSSO.

Aby zadbać o zdrowy uśmiech, wybierz szczoteczki marki SEYSSO, które znajdziesz w serwisie HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-seysso. Wszystkie artykuły w sklepie są oryginalne, pochodzące od światowych producentów, dzięki czemu stanowią gwarancję bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here